Carina’nın zengin koleksiyonlarını keşfedin.

Yazılar


  Follow Us:

  Carina

    /  Yazılar   /  Evinizde Tarz Oluşturmak İçin Tavsiyeler

  Evinizde Tarz Oluşturmak İçin Tavsiyeler

  Evinizde tarz yaratmak ve şık bir hale getirmek için ev tekstili ürünlerine ihtiyacınız vardır. Ev tekstili ürünleri evinize ayrı bir hava katar. Özellikle ekose desenli kumaş çeşitleri son dönemlerde en çok kullanılan kumaş çeşitleri arasında ilk sırada yer alıyor. Kırmızı ve lacivertin bir araya geldiğinde uyum içerisinde ki ahengi ile eviniz olduğundan daha şık bir hale gelecektir. Aynı zamanda kumaş çeşitleri içerisinde daha sade ve düz renk seviyorsanız koltuk renginiz ile uyumlu olacak bir kumaş seçerek koltuğunuzu kaplatabilirsiniz.

  Ev tekstili arasında yer alan nevresim çeşitleri de odanın görünümünün değiştirilmesinde birebir etkin rol oynayan türlerdendir. Nevresim takımı bir odanın oluşabilmesi için en önemli unsurdur. Halınızın rengini, kullanmış olduğunuz dekoratif ürünler nevresim takımının rengi ile uyum içerisinde olmalıdır. Evinizin tarz bir eve dönüştürülmesini sağlamak için kumaş çeşitleri arasında sizler için en uygun olanını seçebilirsiniz.

  Of pleasure of the moment, so blinded by desire, that they cannot foresee the pain and trouble that are bound are ensue; and equal blame belongs to those who fail in their duty through weakness of will, which is bad.

  Ev Tekstili İle Evinizin Görünümünü Değiştirin

  Ev tekstili, evin olmazsa olmazlarındandır. Evin her noktasında kullandığınız birbirinden farklı nevresim, battaniye, masa örtüleri ve benzeri kumaş çeşitleri mevcuttur. Evinizin görünümü anında değiştirebileceğiniz ev tekstili tavsiyeleri şu şekildedir;

  Desenli Kumaşlara Yer Verin

  Odanızda sadelikten hoşlanıyor ancak ufak dokunuşlar ile tarz bir oda olmasını isterseniz kullanacak olduğunuz pike gibi ürünlerinizi çiçek desenli tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli tercih ederken de kumaşın çeşitleri arasından soft renklerden oluşan ürünleri tercih edebilirsiniz. Somon, pudra pembesi, mint yeşili gibi renkler kullanarak odanıza canlılık kazandırabilirsiniz.

  Koltuklarınızda Düz Renk Kumaş Kullanın

  Kumaş tercihi yaparken karışık renkler tercih etmeniz karmaşaya neden olduğu gibi gözlerinizin yorulmasına ve çabuk sıkılmanıza neden olabilir. Özelliklerle oturma odası gibi alanlarda mutlaka düz renkli kumaş seçeneklerinden yararlanmanızda fayda vardır. Düz renkli kumaşlar ile birçok dekorasyon ürünlerini bir arada kullanabilirsiniz. Dilerseniz koltuğun bir kısmına desenli bir kumaş örterek farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Evinizin ahengini değiştirmek isterseniz aradığınız tüm kumaşları sitemizden bularak satın alabilirsiniz. Evinizi renklendirmek ve klasik görünümden uzak kalmak için hem kaliteli hem de aradığınız her kumaşı bulabileceğiniz carina.com.tr sitesinden yararlanabilirsiniz.